Zaczynamy wiosnę! Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno

W końcu nastał długo wyczekiwany przez piłkarzy i kibiców moment. Kończymy zimową przerwę w rozgrywkach, która trwała od 25 listopada i zaczynamy 18 kolejkę IV ligi. Na wiosenną inauguracje przyjdzie nam się zmierzyć z Chełminianką Chełmno.

Sparta rundę jesienną zakończyła na 4 miejscu z dorobkiem 33 punktów, tracąc do liderującej Unii Janikowo 3 punkty. Gdyby nie dwa pechowe walkowery na początku sezonu, mielibyśmy 37 punktów i pierwszej miejsce w tabeli. Goście z Chełmna mają na koncie 14 punktów i zajmują dopiero przedostatnią pozycję w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie będą oni bronić się przed spadkiem.

W 1 kolejce tego sezonu, w szalonym meczu w Chełmnie padł remis 4-4, który później niestety zweryfikowany został jako walkower dla Chełminianki.

Trener Łukasz Kaliszewski jest zadowolony z przepracowanego zimowego okresu przygotowawczego, ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników z kadry i jutro nie widzi innej możliwości, jak zdobycie 3 punktów.

Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
18 kolejka IV ligi, gr. kujawsko-pomorska
Brodnica, ul. Królowej Jadwigi 5
sobota, 16 marca, godz. 14:00

Bramy stadionu będą otwarte na 40 minut przed rozpoczęciem spotkania. Obowiązują wejściówki-cegiełki w cenie 6 zł oraz karnety na całą rundę (50 zł za 12 spotkań). Dzieci do lat 12 wchodzą na mecz za darmo.

Na meczu będzie można dokonać zakupu klubowych gadżetów na specjalnie przygotowanym stoisku, przewidziany jest także grill. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.